Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

Papillon

Konferenčný Stolík Papillon je sochársky, ale funkčný konferenčný stolík, ktorý ľahko a elegantne rieši použitie a ukladanie alebo rozloženie kníh a časopisov. Jediný plochý prvok sa kombinuje do priestorovej štruktúry, aby sa mohol slobodne umiestniť pod sklenenú dosku, čím sa vytvorí naklonený úložný priestor, ktorý vždy prenesie svoj obsah do voľného poriadku. Keď sú podporné prvky prázdne, evokujú listy a otvorené knihy v náhodnej harmónii, ktorá jemne mutuje iba čítaním hmoty nahromadenej vo vnútri.

Názov projektu : Papillon, Meno dizajnérov : Oliver Bals, Meno klienta : bcndsn.

Papillon Konferenčný Stolík

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.