Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Svetlo v bubline je moderná žiarovka na pamiatku Edisonovej žiarovky starého vlákna. Jedná sa o ledový svetelný zdroj namontovaný vo vnútri plexiskla, rezaného laserom s tvarom žiarovky. Žiarovka je priehľadná, ale keď zapnete svetlo, môžete vidieť vlákno a tvar žiarovky. Môže sa používať ako závesné svetlo alebo ako náhrada tradičnej žiarovky.

Názov projektu : the Light in the Bubble, Meno dizajnérov : Andrea Ciappesoni, Meno klienta : Ciappesoni lighting+design.

the Light in the Bubble Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.