Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Katalóg Grafiky

Grafika ASP Krakow

Katalóg Grafiky Album Jubilee oslavuje 45. výročie Fakulty grafických umení na Vysokej škole výtvarných umení v Krakove. Vyznačuje sa širokým spektrom najdôležitejších prvkov školy: umelecké diela učiteľov a študentov, archívne fotografie, časové harmonogramy zamestnávania učiteľov, mapy s budovami akadémie, index absolventov. Vlastnosti: 3 rôzne časti; 5 poťahov zložených na polovicu ako tradičné kufríky na kartónové výtlačky; farebné a vyrazené tituly na obaloch evokujúce kovotlačovú matricu; navrhnuté zámerné chyby tlače; šitá lepená väzba s viditeľnou chrbticou zakrytou brušným pásom.

Názov projektu : Grafika ASP Krakow, Meno dizajnérov : Aleksandra Toborowicz, Meno klienta : Faculty of Graphic Arts at the Jan Matejko Academy of Fine Arts in Cracow.

Grafika ASP Krakow Katalóg Grafiky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.