Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Japonská Kotletová Reštaurácia

Saboten Beijing the 1st

Japonská Kotletová Reštaurácia Jedná sa o japonský rezeňský reťazec s názvom „Saboten“, prvú vlajkovú loď v Číne. Deformácia našej tradície a dobrá lokalizácia sú nevyhnutné, aby sa uľahčila akceptácia japonskej kultúry zahraničím. Na základe budúcich vízií reťazca reštaurácií sme vytvorili návrhy, ktoré sa stanú užitočnými príručkami pri expanzii do Číny a tiež do zámoria. Jednou z našich výziev potom bolo pochopiť správne chápanie „japonských obrazov“, ktoré cudzinci uprednostňujú. Zamerali sme sa hlavne na „tradičné Japonsko“. Snažili sme sa, ako ho začleniť.

Názov projektu : Saboten Beijing the 1st, Meno dizajnérov : Aiji Inoue, Meno klienta : Saboten.

Saboten Beijing the 1st Japonská Kotletová Reštaurácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.