Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Katalóg

Classical Raya

Katalóg Jedna vec o Hari Raya - je to, že nadčasové piesne Raya z minulých rokov zostávajú dodnes blízkym srdcom ľudí. Aký lepší spôsob, ako to všetko urobiť, ako s témou 'Klasická Raya'? Aby sa zdôraznila podstata tejto témy, katalóg darčekových prekážok je navrhnutý tak, aby sa podobal starej vinylovej platni. Naším cieľom bolo: 1. vytvoriť skôr špeciálny dizajn, než stránky pozostávajúce z vizuálov produktov a ich príslušných cien. 2. Vytvorte úroveň ocenenia za klasickú hudbu a tradičné umenie. 3. Vyveďte ducha Hari Raya.

Názov projektu : Classical Raya, Meno dizajnérov : Vincent Teoh Boon Seang, Meno klienta : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Katalóg

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.