Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Krúžky

Blessed Child

Krúžky Prstene blahoslaveného dieťaťa sú prísľubom lásky: Baby Jamie sa mazlí po vnútornej strane prsteňa a zveruje svoj život do rúk matky. Dieťa leží na chrbte saním palca. Je to mentálne videnie jej nenarodeného dieťaťa, ktoré má každá tehotná žena na mysli. Krúžok symbolizuje bezpodmienečné vzájomné puto dôvery medzi dojčatami a matkami a vzdáva hold tejto dôvere. Baby Sam je na vrchole sveta, bezpečný, zdravý a šťastný. Nositeľ nosí dieťa s hrdosťou a predstavuje sa ako sebaistá matka. Prsteň je skupina, ktorá hovorí: „Ver mi, si milovaná!“

Názov projektu : Blessed Child, Meno dizajnérov : Britta Schwalm, Meno klienta : Blessed Child (Your 'Glueckskind').

Blessed Child Krúžky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.