Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesná Lampa

Golden cuboids

Závesná Lampa Zlaté kvádre od spoločnosti Gobo sa vyrábajú v harmónii harmónie. Polyhédróny, tensegrita a zlatý pomer zaujímajú v tomto návrhu centrálnu pozíciu. je kľúčom k kráse a určitému druhu konzistencie nájdenej pri sile zlatých kvádrov. Toto zavesenie svietidla funguje na kladke. Môže mať množstvo rôznych tvarov, ktoré filtrujú svetelné lúče, a preto môže obliecť miestnosť v tieni a čisté a rozmanité línie. Čistota a osvetlenie sú umocnené ľahkosťou použitých materiálov.

Názov projektu : Golden cuboids, Meno dizajnérov : Nicolas Brevers,, Meno klienta : Gobo.

Golden cuboids Závesná Lampa

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.