Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obal Na Tričko S Obmedzeným Vydaním

Sneaker Freaker

Obal Na Tričko S Obmedzeným Vydaním Inšpirované krabicami na pizzu. Úlohou eskju bolo vytlačiť tričko s obmedzením, ktoré bolo pôvodne zobrazené pre nemecký časopis obuvi Sneaker Freaker. Balík musel byť cenovo dostupný, ale v pohode, ručne vyrobený a šetrný k životnému prostrediu s osobným pocitom. Kúpili si nejaké kartónové krabice, ktoré sú dostupné kdekoľvek na webe a navrhli povrch s meniacimi sa tonálnymi hodnotami a intenzívnou červenou farbou, aby zvýšili silu loga. Kombinácia analógových techník s modernou typografiou a ilustráciami vedie k získaniu tohto jedinečného vzhľadu.

Názov projektu : Sneaker Freaker, Meno dizajnérov : eskju · Bretz & Jung, Meno klienta : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker Obal Na Tričko S Obmedzeným Vydaním

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.