Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Sviečka

Ardora

Sviečka Ardora vyzerá ako obyčajná sviečka, ale v skutočnosti je veľmi špeciálna. Po rozsvietení sviečky sa postupne roztopí a z vnútra odkrýva tvar srdca. Srdce vo vnútri sviečky je vyrobené z tepelne odolnej keramiky. Knot sa oddelí vo vnútri sviečky a prechádza prednou a zadnou časťou keramického srdca. Týmto spôsobom sa vosk rovnomerne roztaví a odhalí srdce vo vnútri. Sviečka môže mať rôzne vône, ktoré môžu vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru. Na prvý pohľad by si ľudia mysleli, že je to obvyklá sviečka, ale keď sa sviečka roztopí, môžu objaviť jej osobitnú vlastnosť.

Názov projektu : Ardora, Meno dizajnérov : Sebastian Popa, Meno klienta : Sebastian Popa.

Ardora Sviečka

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.