Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vernostný Program Kreditných Kariet

Education Currency

Vernostný Program Kreditných Kariet Jedná sa o vernostný program bankových kariet, ktorý je sponzorovaný medzi vydavateľskou bankou a partnerskou vzdelávacou inštitúciou a poskytuje odmeny vo forme práv na vyučovacie hodiny, ktoré sa akumulujú väčším jednotkám, čo sú práva na kreditné hodiny udelené držiteľovi karty s jeho výdavkom na kartu. byť vykúpený, keď sa zúčastňuje vzdelávacieho kurzu v tejto partnerskej vzdelávacej inštitúcii. Na oplátku za dané práva na úverové hodiny banka uzavrie dohodu o zdieľaní výmenných poplatkov s touto inštitúciou. Cieľom projektu je finančne podporovať ľudí pri dosahovaní cieľov vzdelávania a školstva.

Názov projektu : Education Currency, Meno dizajnérov : Youssef Abdel Zaher, Meno klienta : Youssef Abdel Zaher.

Education Currency Vernostný Program Kreditných Kariet

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.