Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Šál

Sirin and Alkonost - the Keepers of life

Šál Pôvodné zloženie tradičných ruských mytologických obrazov Sirin a Alkonost je vytlačené na 100% hodvábnych šatkách (sieťotlač, 11 farieb). Sirin bol obdarený magickými prvkami ochrannej prírody, krásy, šťastia. Alkonost je Bird of Dawn ovláda vietor a počasie. „Na oceánskom mori, na ostrove Buyan, stojí vlhký silný dub.“ Z týchto dvoch vtákov, ktoré stavali svoje hniezdo v Oak, začal nový život na Zemi. Strom života sa stal symbolom života a , ochrana týchto dvoch vtákov, symbol dobrého pocitu pohody a rodinného šťastia.

Názov projektu : Sirin and Alkonost - the Keepers of life, Meno dizajnérov : Ekaterina Ezhova, Meno klienta : Katja Siegmar.

Sirin and Alkonost - the Keepers of life Šál

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.