Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Tulpi-seat

Stolička Tulpi-design je holandské dizajnérske štúdio s nádychom nepredvídateľného, originálneho a hravého dizajnu pre vnútorné a vonkajšie prostredie s hlavným zameraním na verejný dizajn. Marco Manders získal medzinárodné uznanie svojim sídlom v Tulpi. Priťahujúce sedadlo Tulpi dodá farbu každému prostrediu. Je to ideálna kombinácia dizajnu, ergonómie a udržateľnosti s obrovským zábavným faktorom! Sedadlo Tulpi sa automaticky sklopí, keď jeho cestujúci vstane, čo zaručuje čisté a suché sedadlo pre ďalšieho používateľa! S otočením o 360 stupňov si sedadlo Tulpi umožňuje zvoliť si vlastný pohľad!

Názov projektu : Tulpi-seat, Meno dizajnérov : Marco Manders, Meno klienta : Tulpi BV.

Tulpi-seat Stolička

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.