Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komoda

Labyrinth

Komoda Labyrint od ArteNemus je komoda, ktorej architektonický vzhľad zvýrazňuje meandrovitá cesta jeho dyhy, ktorá pripomína ulice v meste. Pozoruhodnú koncepciu a mechanizmus zásuviek dopĺňa jej podhodnotená osnova. Kontrastné farby javorovej a čiernej ebenovej dyhy, ako aj kvalitné spracovanie podčiarkujú exkluzívny vzhľad labyrintu.

Názov projektu : Labyrinth, Meno dizajnérov : Eckhard Beger, Meno klienta : ArteNemus.

Labyrinth Komoda

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.