Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Monochromatic Space

Bytový Dom Monochromatický priestor je domom pre rodinu a projekt sa týkal transformácie obytného priestoru na celej úrovni prízemia tak, aby zohľadňoval špecifické potreby nových majiteľov. Musí byť priateľský k starším; mať moderný interiérový dizajn; dostatok skrytých skladovacích priestorov; a dizajn musí obsahovať opakované použitie starého nábytku. Summerhaus D'zign bol zapojený ako konzultanti pre návrh interiéru, ktorý vytvára funkčný priestor pre každodenný život.

Názov projektu : Monochromatic Space, Meno dizajnérov : Summerhaus D'zign Pte Ltd, Meno klienta : Summerhaus D'zign Pte Ltd.

Monochromatic Space Bytový Dom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.