Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Námorné Múzeum

Ocean Window

Námorné Múzeum Koncepcia dizajnu nadväzuje na myšlienku, že budovy nie sú iba fyzické objekty, ale artefakty s významom alebo znakmi rozptýlené v nejakom väčšom spoločenskom texte. Samotné múzeum je artefakt a plavidlo, ktoré podporuje myšlienku cesty. Perforácia skloneného stropu posilňuje slávnostnú atmosféru hlbokého mora a veľké okná poskytujú kontemplatívny výhľad na oceán. Optimalizáciou námorného tematického prostredia a jeho kombináciou s úchvatnými výhľadmi pod vodou múzeum úprimne odráža svoju funkciu.

Názov projektu : Ocean Window, Meno dizajnérov : Nikolaos Karintzaidis, Meno klienta : Nikolaos Karintzaidis.

Ocean Window Námorné Múzeum

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.