Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hodiny

Pin

Hodiny Všetko to začalo jednoduchou hrou v triede kreativity: téma bola „hodiny“. Preto boli preskúmané a preskúmané rôzne nástenné hodiny, digitálne aj analógové. Počiatočná myšlienka sa začala najmenej významnou oblasťou hodín, ktorou je kolík, na ktorom sú hodiny zvyčajne zavesené. Tento typ hodín obsahuje valcovú tyč, na ktorej sú nainštalované tri projektory. Tieto projektory robia tri existujúce kľučky identické s bežnými analógovými hodinami. Projektujú však aj čísla projektov.

Názov projektu : Pin, Meno dizajnérov : Alireza Asadi, Meno klienta : AR.A.

Pin Hodiny

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.