Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Logo

Kaleido Mall

Logo Nákupné centrum Kaleido poskytuje množstvo zábavných zariadení vrátane nákupného centra, pešej ulice a esplanády. Pri tomto návrhu dizajnéri použili vzory kaleidoskopu s voľnými farebnými predmetmi, ako sú korálky alebo kamienky. Kaleidoskop je odvodený od starogréckych καλός (krásny, krásny) a εἶδος (to, čo je vidieť). V dôsledku toho rôzne vzory odrážajú rôzne služby. Formuláre sa neustále menia, čo dokazuje, že sa Mall snaží prekvapiť a fascinovať návštevníkov.

Názov projektu : Kaleido Mall, Meno dizajnérov : Dongdao Creative Branding Group, Meno klienta : Kaleido Mall.

Kaleido Mall Logo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.