Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Logo

Sealink Impression

Logo Pri návrhu sa použil čínsky znak 西 s výrazom „xi“ a vytvoril sa príslušný vzorec. Táto tradičná pečaťná postava poskytuje silný, ale jemný dojem. Vizuály odrážali spojenie tradície a modernosti. Obraz východu slnka stelesňuje aj čínsku estetiku. Pre maskota boli pridané končatiny, aby bol živý. Použitie očí má tiež východnú krásu, zdôrazňujúc pôvod kultúry. Preto bol predstavený x 君 „xi lin jun“, pokorný, priateľský a milý maskot.

Názov projektu : Sealink Impression, Meno dizajnérov : Dongdao Creative Branding Group, Meno klienta : Sealink Impression Group .

Sealink Impression Logo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.