Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Odnímateľné Stoly

iLOK

Odnímateľné Stoly Dizajn Patricka Sarrana odráža slávnu receptúru vytvorenú Louisom Sullivanom „Forma nasleduje funkciu“. V tomto duchu boli tabuľky iLOK navrhnuté tak, aby uprednostňovali ľahkosť, silu a modularitu. To bolo umožnené vďaka drevenému kompozitnému materiálu stolových dosiek, klenutej geometrii nôh a konštrukčných konzol pripevnených vo vnútri voštinového srdca. Použitím šikmého križovatky pre základňu sa získa užitočný priestor nižšie. Nakoniec sa z dreva vynára teplá estetika, ktorú ocenia aj vynikajúci hostia.

Názov projektu : iLOK , Meno dizajnérov : Patrick Sarran, Meno klienta : QUISO SARL.

iLOK  Odnímateľné Stoly

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.