Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hračka

Sofia

Hračka Dizajn bol inšpirovaný slovinským dreveným vozíkom pre bábiky z 19. storočia. Výzvou pre dizajnérov bolo vziať hračku, ktorá je stáročia, znovu jej dať účel, aby bola príťažlivá, užitočná, zaujímavá z hľadiska dizajnu, odlišná a predovšetkým jednoduchá a elegantná. Autori navrhli modernú prenosnú detskú postieľku pre bábiky. Prišli s organickým tvarom, ktorý ilustroval mäkkosť vzťahu medzi dieťaťom a hračkou pre deti. V zásade je vyrobený z dreva a textilu. Môže sa používať na spanie, prepravu a skladovanie bábik. Táto hračka podporuje spoločenské hry.

Názov projektu : Sofia, Meno dizajnérov : Klavdija Höfler and Matej Höfler, Meno klienta : kukuLila.

Sofia Hračka

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.