Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpele, Salón Krásy

LYNX CLUB Business & Beauty

Kúpele, Salón Krásy Komplex pozostávajúci z troch poschodí. Interiér na prvom a druhom poschodí v priestorovom štýle. Skladá sa z haly a piatich sál s bazénmi a SPA zónami. Priestory každej haly, ktorá je technicky vybavená, viacúčelové, lakonické najjednoduchšie formy, bezpečné a pohodlné. Každá izba má farebnú schému. Ponúkajú sa prvky futurizmu a surrealizmu, ktoré zdôrazňujú identitu interiéru. Na 3. poschodí boli umiestnené čísla haly, reštaurácie a autorského hotela SPA

Názov projektu : LYNX CLUB Business & Beauty, Meno dizajnérov : Gurleva Marina, Meno klienta : Gurleva Marina.

LYNX CLUB Business & Beauty Kúpele, Salón Krásy

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.