Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Plagát

County Fair Charity Fundraiser

Plagát Koktaily proti rakovine organizuje každoročné podujatie zamerané na získavanie finančných prostriedkov s cieľom získať dary pre jeho príjemcov. Témou udalosti 2015 bol krajský veľtrh. Tento dvojfarebný sieťotlačový plagát visel po meste a pozval hostí, aby sa pre dobrú vec naučili štvorcový tanec a popíjajú kokteily nahrievania vnútorností. Dizajn odkazuje na vinobranie indigo Bandana a do tlače obsahuje symbol stuhy na zvyšovanie povedomia.

Názov projektu : County Fair Charity Fundraiser, Meno dizajnérov : Kathy Mueller, Meno klienta : Kathy Mueller.

County Fair Charity Fundraiser Plagát

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.