Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vyvíjajúci Sa Nábytok

dotdotdot.frame

Vyvíjajúci Sa Nábytok Domy sa zmenšujú, takže potrebujú ľahký a všestranný nábytok. Dotdotdot.Frame je prvý mobilný, prispôsobiteľný nábytkový systém na trhu. Efektívny a kompaktný, rám môže byť pripevnený k stene alebo oprený o ňu pre ľahké umiestnenie okolo domu. A jeho prispôsobiteľnosť pochádza z 96 dier a rozširujúcej sa škály príslušenstva, ktoré sa do nich dajú upevniť. Použite jeden alebo podľa potreby spojte viacero systémov - je k dispozícii nekonečná kombinácia.

Názov projektu : dotdotdot.frame, Meno dizajnérov : Leonid Davydov, Meno klienta : dotdotdot.furniture.

dotdotdot.frame Vyvíjajúci Sa Nábytok

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.