Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Tri

Stolička Stolička v prírodnom cédrovom materiáli spracovaná na CNC strojoch a ručne dokončená zvláštnosť spočíva v tom, že je tvorená blokom masívneho cédrového dreva, ktorý nie je ošetrený, povrch 50 x 50 je leštený rukou brúsnym papierom, ktorý vytvára matný povrch a je hladký na dotyk a vylepšuje formy a farebnú schému konkrétneho cédrového dreva má mať prírodný olej, ktorý ho chráni a robí z neho funkčný objekt a praktickým pri jeho údržbe je mäkký dizajn, ktorý obohacuje prírodný materiál a jeho vôňu navyše môžete hovoriť o dizajnovom zmyslovom dotyku , pohodlie a vôňu.

Názov projektu : Tri, Meno dizajnérov : Ascanio Zocchi, Meno klienta : riva1920.

Tri Stolička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.