Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie

The Fruits Toilet Paper

Balenie Mnoho spoločností a obchodov v celom Japonsku dáva zákazníkom toaletný papier ako novinový darček, ktorý preukazuje ich ocenenie. Ovocný toaletný papier bol navrhnutý tak, aby páni zákazníkom s jeho roztomilým štýlom, ktorý je ideálny pre takéto príležitosti. K dispozícii sú 4 vzory z kiwi, jahody, melónu a pomaranča. Od oznámenia dizajnu a uvedenia produktu na trh bol uvedený na trh vo viac ako 50 médiách vrátane televíznych staníc, časopisov a webových stránok v 23 mestách v 19 krajinách.

Názov projektu : The Fruits Toilet Paper, Meno dizajnérov : Kazuaki Kawahara, Meno klienta : Latona Marketing Inc..

The Fruits Toilet Paper Balenie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.