Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nositeľné Luxusné Umenie

Animal Instinct

Nositeľné Luxusné Umenie Socha NYC sochára a klenotníka Christophera Rossovej nositeľnú kolekciu luxusného umenia Animal Instinct je séria kusov inšpirovaných zvieraťom v limitovanej edícii, ktorú sám umelec zložito zostavil z antického striebra, 24 karátového zlata a českého skla. Sochárske pásy, ktoré precízne stierajú hranice medzi umením, šperkami, haute couture a luxusným dizajnom, vytvárajú jedinečné provokatívne výroky, ktoré v tele prinášajú koncept živočíšneho umenia. Posilňujúce, pútavé a originálne nadčasové výpovede sú objavom inštinktu zvieracích zvierat v sochárskej podobe.

Názov projektu : Animal Instinct, Meno dizajnérov : Christopher Ross, Meno klienta : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct Nositeľné Luxusné Umenie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.