Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Osvetlenie Bicyklov

Safira Griplight

Osvetlenie Bicyklov SAFIRA je inšpirovaná zámerom riešiť chaotický doplnok na riadidlách pre moderných cyklistov. Integráciou predného svetla a smerových svetiel do priľnavosti dizajn dokonale dosiahne cieľ. Využitie priestoru dutých riadidiel ako priestoru pre batérie maximalizuje kapacitu elektrickej energie. Vďaka kombinácii priľnavosti, osvetlenia bicykla, smerovky a kabíny batérií na riadidlách sa SAFIRA stáva najkompaktnejším a najsilnejším systémom osvetlenia bicyklov.

Názov projektu : Safira Griplight, Meno dizajnérov : Chou-Hang, Yang, Meno klienta : LEXDESIGN.

Safira Griplight Osvetlenie Bicyklov

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.