Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Osvetlenie Bicyklov

Astra Stylish Bike Lamp

Osvetlenie Bicyklov Astra je jednoúčelová bicyklová lampa s revolučným dizajnom z hliníka. Astra dokonale kombinuje pevný držiak a ľahké telo v čistom a štýlovom výsledku. Jednostranné hliníkové rameno nielen odolné, ale aj necháva Astra vznášať sa v strede riadidiel, čo poskytuje najširší dosah lúčov. Astra má perfektnú odrezanú čiaru, lúč nespôsobuje oslnenie ľuďom na druhej strane cesty. Astra dáva bicykli lesklé oči, ktoré odľahčujú cestu.

Názov projektu : Astra Stylish Bike Lamp, Meno dizajnérov : Chou-Hang, Yang, Meno klienta : LEXDESIGN.

Astra Stylish Bike Lamp Osvetlenie Bicyklov

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.