Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Ami

Kreslo Kreslo AMI bolo navrhnuté pre intenzívne použitie v reštauráciách. Bola koncipovaná ako veľmi pohodlná a robustná a tiež výrazne uľahčila servis v náročných podmienkach reštaurácie. Jeho dobre zaoblený tvar s rôznymi oválnymi líniami pripomínajúcimi ragbyovú guľu zaisťuje, že sa zákazníci cítia veľmi pohodlne a radi, že sú v reštaurácii. Eliptické diery v náručí sú lemované formovanými kúskami dreva, ktoré si ľudia hladia. Kreslo je k dispozícii vo veľkom množstve jasných farieb, čo umožňuje zloženie personalizovanej poly-chromatickej sady

Názov projektu : Ami, Meno dizajnérov : Patrick Sarran, Meno klienta : QUISO SARL.

Ami Kreslo

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.