Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Propagácia Podujatí

Typographic Posters

Propagácia Podujatí Typografické plagáty je zbierka plagátov vytvorených v rokoch 2013 a 2015. Tento projekt zahŕňa experimentálne využívanie typografie pomocou čiar, vzorov a izometrickej perspektívy, ktoré vytvárajú jedinečný vnímavý zážitok. Každý z týchto plagátov predstavuje výzvu na komunikáciu s jediným použitím typu. 1. Plagát na oslavu 40. výročia Felixa Beltrana. 2. Plagát na oslavu 25. výročia Gestalt Institute. 3. Plagát na protest proti nezvestným 43 študentom v Mexiku. 4. Plagát na konferenciu o dizajne Passion & Design V. 5. Thirteen Sound Juliana Carilla.

Názov projektu : Typographic Posters, Meno dizajnérov : Manuel Guerrero, Meno klienta : BlueTypo.

Typographic Posters Propagácia Podujatí

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.