Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kartónový Kôň

Polypony

Kartónový Kôň Vytvorte si vlastný kartónový kôň z polypy (z mnohouholníka a z poníka), fantastický zdroj na podporu hrania rolí a stimulovanie detskej fantázie. Je to vynaliezavá a hravá hračka pre domácich majstrov, ktorú si môžete vyrobiť s deťmi. Skladá sa z kartónu a papierovej trubice, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a 100% recyklovateľné. Inštrukcia sa dá ľahko sledovať, stačí zložiť, prispôsobiť čísla na šablóne a okraje prilepiť k zodpovedajúcemu číslu. Môže ju zostaviť ktokoľvek. Rodičia a deti môžu ozdobiť výrobu vlastných hračiek.

Názov projektu : Polypony, Meno dizajnérov : Sudaduang Nakhasuwan, Meno klienta : Mela.

Polypony Kartónový Kôň

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.