Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Palubná Doska Automobilu

BlackVue DR650GW-2CH

Palubná Doska Automobilu BLackVue DR650GW-2CH je prístrojová doska s dohliadacími vozidlami s jednoduchým, ale sofistikovaným valcovým tvarom. Montáž jednotky je jednoduchá a vďaka 360 stupňovej rotácii je vysoko nastaviteľná. Blízkosť čelného skla na prístrojovej doske minimalizuje vibrácie a oslnenie a umožňuje rovnomernejšie a stabilnejšie nahrávanie. Po dôkladnom výskume s cieľom nájsť dokonalý geometrický tvar, ktorý by mohol harmonicky ísť s prvkami, bol pre tento projekt vybraný valcový tvar, ktorý poskytuje prvky stability a nastaviteľnosti.

Názov projektu : BlackVue DR650GW-2CH, Meno dizajnérov : Pittasoft Co., Ltd., Meno klienta : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Palubná Doska Automobilu

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.