Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

DA AN H HOUSE

Bytový Dom Je to prispôsobené sídlo na základe používateľov. Otvorený priestor v interiéri spája obývaciu izbu, jedáleň a pracovňu prostredníctvom voľného pohybu a prináša tiež zelenú a svetlo z balkóna. Exkluzívnu bránu pre domáce zviera nájdete v izbe každého člena rodiny. Plochý a nerušený dopravný tok je spôsobený dizajnom bez dverí. Dôraz na vyššie uvedené návrhy má byť navrhnutý tak, aby vyhovoval návykom používateľov, ergonomickej a kreatívnej kombinácii nápadov.

Názov projektu : DA AN H HOUSE, Meno dizajnérov : Shu-Ching Tan, Meno klienta : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE Bytový Dom

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.