Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kampaň Na Zvyšovanie Povedomia A Reklama

O3JECT

Kampaň Na Zvyšovanie Povedomia A Reklama Keďže súkromný priestor sa v budúcnosti stane cenným zdrojom, stúpajúca potreba definovať a navrhnúť túto miestnosť je v súčasnom veku dôležitá. Spoločnosť O3JECT sa zaväzuje vyrábať a propagovať priestor odolný proti dotykom ako esteticky príťažlivú pripomienku neznámej budúcnosti. Ručne vyrábaná, uzavretá a vodivá kocka, postavená na princípe Faraday Cage, stelesňuje ikonickú zhmotnenie zdanlivo utopickej miestnosti inzerovanej prostredníctvom komplexného návrhu kampane.

Názov projektu : O3JECT, Meno dizajnérov : Matthias Schneck, Meno klienta : O3JECT.

O3JECT Kampaň Na Zvyšovanie Povedomia A Reklama

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.