Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pohovka

Marilyn Two Seat

Pohovka Inšpirovaná úžasnou Marilyn Monroe a jej malými bielymi šatami. Jej elegancia žiari skrz kreslenie nôh tejto pohovky a zdôrazňuje špeciálnu techniku čalúnenia, ktorá simuluje pohyb šaty. Pohovka Marilyn sľubuje, že týmto spôsobom splníte svoju izbu eleganciou, ktorá presahuje rámec interpretácie foriem a zachytí všetky pôvaby a sexuality najznámejšej divy všetkých čias.

Názov projektu : Marilyn Two Seat, Meno dizajnérov : Rafaela Luís, Meno klienta : Kalira Design.

Marilyn Two Seat Pohovka

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.