Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Panoramatická Fotografia

Beauty of Nature

Panoramatická Fotografia Krása prírody je fotografické dielo vo formáte širokouhlej krajiny. Táto práca bola vytvorená ako ďalšia forma kinematografie. Fotograf chce predstaviť fotografickú prácu, ktorá sa líši od obvyklej. Zameriava sa na kompozíciu, farebný tón, osvetlenie, ostrosť obrazu, detailný objekt a estetiku. Na túto prácu použil fotoaparát Canon 5D Mark III s objektívom 16-35 mm F2,8 LII. Pokiaľ ide o nastavenie fotoaparátu, nastavil ho na 1/450 sek., F2,8, 35 mm a ISO 1600h.

Názov projektu : Beauty of Nature, Meno dizajnérov : Paulus Kristanto, Meno klienta : AIUEO Production.

Beauty of Nature Panoramatická Fotografia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.