Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Svetelný Pohár

Oriental landscape

Svetelný Pohár Ilustrácia krajiny na pohári osvetlenia je odvodená od tradičného kórejského krajinomalby Soomook-sansuhwa. Pod pojmom osvetlené keramické umenie je krajina „natiahnutá“ so zmenou hrúbky stien pohárov. Svetelný pohár je použiteľný ako šálka a premení sa na ozdobné osvetlenie v kombinácii s podšálkom, ktorý má zabudovanú LED. Svetlo sa zapína a vypína dotykovým senzorom a je napájané nabíjateľnou batériou, ktorá podporuje pripojenie Micro-USB.

Názov projektu : Oriental landscape, Meno dizajnérov : Kim, Meno klienta : BO & BONG ceramic art studio.

Oriental landscape Svetelný Pohár

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.