Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hodinky

Slixy

Hodinky Hodinky boli navrhnuté tak, aby boli minimalistické, ale napriek tomu elegantné a rešpektovali tradíciu hodiniek s jednoduchými rukami, značkami a zaobleným tvarom a zároveň posúvali hranice pomocou farby a sugestívneho značkového názvu. Pozornosť sa venovala materiálom a vlastnostiam, ako aj dizajnu, pretože koncový zákazník to dnes chce všetko - dobrý dizajn, dobrá cena a kvalitné materiály. Hodinky sa skladajú z krištáľového skla zafírového skla, puzdra z nehrdzavejúcej ocele, kremenného pohybu zo strany švajčiarskej firmy Ronda, vodotesnosti 50 m a farebného koženého remienka na jeho dokončenie.

Názov projektu : Slixy, Meno dizajnérov : Miroslav Stiburek, Meno klienta : SLIXY.

Slixy Hodinky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.