Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Verejný Zvukový Nábytok

Sonoro

Verejný Zvukový Nábytok „Sonoro“ je projekt založený na zmene myšlienky verejného nábytku prostredníctvom návrhu a vývoja verejného zvukového nábytku v Kolumbii (bicie nástroje). To mení, stimuluje a generuje rekreáciu a začlenenie kultúrnych praktík vyvinutých komunitou, aby sa prejavili kvôli svojej kultúrnej rozmanitosti, ktorá umožňuje posilniť prvky ich identity. Je to nábytok, ktorý vytvára priestor pre interakciu a socializáciu medzi rôznymi užívateľmi (obyvateľmi, turistami, návštevníkmi a študentmi) v okolí zasiahnutej oblasti.

Názov projektu : Sonoro, Meno dizajnérov : Kevin Fonseca Laverde, Meno klienta : Universidad Nacional de Colombia sede Palmira and Universidad Pontificia Bolivariana sede Medellín.

Sonoro Verejný Zvukový Nábytok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.