Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Váza

Flower Shaper

Váza Táto séria váz je výsledkom experimentovania s možnosťami a obmedzeniami hliny a samostatnej 3D tlačiarne hliny. Clay je mäkký a poddajný, keď je mokrý, ale po vysušení je tvrdý a krehký. Po zahriatí v peci sa íl premení na odolný, vodotesný materiál. Dôraz je kladený na vytváranie zaujímavých tvarov a textúr, ktoré je ťažké a časovo náročné vyrobiť alebo dokonca nie je možné uskutočniť tradičnými metódami. Materiál a metóda definovali štruktúru, štruktúru a formu. Všetci spolu pomáhajú tvarovať kvety. Neboli pridané žiadne ďalšie materiály.

Názov projektu : Flower Shaper, Meno dizajnérov : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, Meno klienta : xprmnt.

Flower Shaper Váza

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.