Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stojan Na Víno

The Cava Project

Stojan Na Víno Sortiment výrobkov spoločnosti Cava je modulárny / multifunkčný stojan na víno ako nábytok vyrobený z priemyselných materiálov. Jednoduchý systém montáže firmy Cava umožňuje rozdelenie alebo rozšírenie nábytku na menšie alebo väčšie zloženie; konečný produkt sa tak môže neustále meniť v závislosti od potrieb používateľa a architektúry a dekorácie priestoru. Prostredníctvom rôznych kombinácií môže Cava slúžiť ako kompozícia v domácom alebo profesionálnom priestore na skladovanie a vystavovanie fliaš, pohárov a iných predmetov, pretože dosky môžu byť použité ako obslužné povrchy alebo police.

Názov projektu : The Cava Project, Meno dizajnérov : Maria-Zoi Tsiligkiridi, Meno klienta : MA√.

The Cava Project Stojan Na Víno

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.