Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

MouMou Club

Reštaurácia Ako reštaurácia Shabu Shabu si dizajn reštaurácie osvojuje tradičné drevené, červené a biele farby. Použitie jednoduchých obrysových čiar vyhradzuje vizuálnu pozornosť zákazníkov na zobrazované správy o jedle a strave. Keďže kvalita potravín je hlavným problémom, reštaurácia je usporiadaná s prvkami trhu s čerstvými potravinami. Stavebné materiály, ako sú cementové steny a podlaha, sa používajú na budovanie trhu na pozadí veľkého pultu čerstvých potravín. Toto nastavenie simuluje skutočné nákupné činnosti na trhu, kde zákazníci môžu vidieť kvalitu potravín pred výberom.

Názov projektu : MouMou Club, Meno dizajnérov : Monique Lee, Meno klienta : Mou Mou Club.

MouMou Club Reštaurácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.