Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Identita Značky

SioZEN

Identita Značky Spoločnosť Siozen predstavuje nový revolučný hygienický systém na vysokej úrovni, ktorý jedinečným spôsobom premení vaše vesmírne povrchy, ruky a vzduch na výkonný obranný systém proti mikrobiálnemu / toxickému znečisteniu. Moderné metódy výstavby sú skvelé na to, aby nám poskytli lepšiu energetickú účinnosť a pohodlie, ale to je cena. Prísnejšie budovy bez ťahu prispievajú k hromadeniu mnohých znečisťujúcich látok. Aj keď je ventilačný systém budovy správne navrhnutý a dobre udržiavaný, znečistenie interiéru zostáva vážnym problémom. Sú potrebné nové prístupy.

Názov projektu : SioZEN, Meno dizajnérov : Shadi Al Hroub, Meno klienta : SioZEN.

SioZEN Identita Značky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.