Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchod S Okuliarmi

Optika Di Moda

Obchod S Okuliarmi V budove, ktorá bola kedysi domovom maďarského skladateľa Franza Liszta, spája Optika di Moda originálne prvky z 19. storočia a súčasný dizajn v centre Budapešti. Odkryté murivo rámuje obchod a kontrastuje s elegantnými bielymi vitrínkami, pultmi a podlahami. Priestor je osvetlený lustrami a zobrazovacie jednotky sú osvetlené jasnými bielymi svetlami. Stoličky inšpirované Charlesom Eamesom a jednoduché stoly povzbudzujú zákazníkov, aby trávili čas v obchode, a špecializované miestnosti pre optické vyšetrenie sú oddelené sklenenými dverami v zadnej časti miestnosti.

Názov projektu : Optika Di Moda, Meno dizajnérov : Tamas Csiszer, Meno klienta : Csiszer Design Studio.

Optika Di Moda Obchod S Okuliarmi

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.