Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fľaša

North Sea Spirits

Fľaša Dizajn fľaše na liehoviny North Sea Spirits je inšpirovaný jedinečnou povahou Sylta a zahŕňa čistotu a čistotu tohto prostredia. Na rozdiel od iných fliaš sú North Sea Spirts úplne pokryté jednofarebnou povrchovou vrstvou. Logo obsahuje Stranddistel, kvet, ktorý existuje iba v Kampene / Sylte. Každá zo 6 príchutí je definovaná jednou špecifickou farbou, zatiaľ čo obsah 4 miešaných nápojov je identický s farbou fľaše. Povlak povrchu dodáva jemný a teplý pocit v ruke a váha zvyšuje vnímanie hodnoty.

Názov projektu : North Sea Spirits, Meno dizajnérov : Ulrich Graf, Meno klienta : Skiclub Kampen North Sea Spirits.

North Sea Spirits Fľaša

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.