Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interiérový Dizajn Kaviarne

& Dough

Interiérový Dizajn Kaviarne Klient má sídlo v Japonsku s 1 300 obchodmi so šiškami a Dough je kaviarenská značka, ktorá sa má novo vyvinúť, a je prvým obchodom, ktorý sa slávnostne otvoril. Zdôraznili sme silu, ktorú môže poskytnúť náš klient, a premietli sme ich do návrhov. S využitím sily nášho klienta je jedným z prvých charakteristických bodov tejto kaviarne vzťah medzi predajným pultom a kuchyňou. Nastavením steny a vyváženého okna s krídlami je náš klient v tomto prevádzkovom štýle dobrý, bude zákazníkom plynúť plynulejšie.

Názov projektu : & Dough, Meno dizajnérov : Aiji Inoue, Meno klienta : Doyle Collection.

& Dough Interiérový Dizajn Kaviarne

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.