Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

Drop

Konferenčný Stolík Kvapka, ktorú produkuje drevo a mramorové mastery, starostlivo; pozostáva z lakovaného telesa na masívnom dreve a mramore. Špecifická textúra mramoru oddeľuje všetky výrobky od seba. Priestorové časti konferenčného stolíka umožňujú usporiadať doplnky malých domov. Ďalšou dôležitou vlastnosťou konštrukcie je ľahký pohyb zabezpečený skrytými kolesami umiestnenými pod telom. Tento dizajn umožňuje vytvárať rôzne kombinácie s mramorovými a farebnými alternatívami.

Názov projektu : Drop, Meno dizajnérov : Buket Hoscan Bazman, Meno klienta : Marbleous.

Drop Konferenčný Stolík

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.