Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náhrdelník

Angel Named Mother

Náhrdelník Náhrdelník Angel Named Mother, inšpirovaný materskou láskou, je navrhnutý pri príležitosti Dňa matiek. Cieľom tohto nezabudnuteľného dizajnu je pripomenúť si duchovné hodnoty matiek a vyprovokovať ich milencov pohľadom na tento vzácny večný predmet. Tento nerovnaký náhrdelník môže byť predložený matke, manželke, dcére alebo miláčiku, aby navodil pocit, že je matkou.

Názov projektu : Angel Named Mother, Meno dizajnérov : Alireza Asadi, Meno klienta : AR.A.

Angel Named Mother Náhrdelník

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.