Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Paleta Miešania

MiioPalette

Paleta Miešania Dizajn Miio Palette bol inšpirovaný maliarskou paletou, ale bol určený pre zubné laboratórium. Dizajnér kombinoval umeleckú a funkčnú perspektívu a vytvoril produkt, ktorý je vybavený ľahko čistiteľným a odnímateľným skleneným povrchom na zmiešanie kompozitu a 9 jamiek, kde môžete prakticky uskladniť svoje keramické nádoby. Pomocou zmiešavacej doštičky môže užívateľ ľahko nastaviť tak, aby všetky malé fľaše boli úplne v súlade s ich odlišnými charakteristikami, aby sa maximalizoval výkon zubných technikov.

Názov projektu : MiioPalette, Meno dizajnérov : Gilbert Vasile, Meno klienta : miioPALETTE.

MiioPalette Paleta Miešania

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.