Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Skladacia Stolička

Flipp

Skladacia Stolička Stolička Flipp inšpirovaná plynulým pohybom a funkčnosťou spája minimalizmus a pohodlie do pútavého dizajnu. Cieľom stoličky je poskytnúť praktické, ako aj výrazné riešenie sedenia pre moderné interiéry. Dizajn má obdĺžnikový podstavec, tri nohy a sedadlo, ktoré sa podľa potreby ľahko vyklopí dovnútra a von. Ľahká, ľahko skladovateľná a pohyblivá vďaka skladacej konštrukcii je stolička ideálna na každodenné použitie alebo ako ďalšie sedenie, keď prídu na návštevu priatelia.

Názov projektu : Flipp, Meno dizajnérov : Mhd Al Sidawi, Meno klienta : Mhd Al Sidawi.

Flipp Skladacia Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.